Szybka Dycha 2023

Szybka Dycha - kolarska indywidualna jazda na czas w Puszczy Niepołomickiej powraca!

Szybka Dycha – najlepsza indywidualna jazda na czas w naszej części galaktyki powraca. Już 10 września 2023 Puszcza Niepołomicka stanie się areną kolarskich zmagań na dystansie 10 kilometrów.

–> Zapisy już trwają! <–

Zapisz się już dziś i walcz o Puchar Burmistrza na dziesięciokilometrowej trasie asfaltowej, która wiedzie przez najpiękniejsze fragmenty Puszczy Niepołomickiej. Walcz o każdą sekundę, generuj rekordową ilość watów, albo po prostu ciesz się pięknem lasu jadąc na rowerze.

Szybka Dycha zorganizowana została po raz pierwszy w 2016 roku i przyciąga miłośników kolarstwa z całej Polski. Trasa zaczyna się przy szlabanie na Żubrostradzie w Zabierzowie Bocheńskim, a kończy przy tartaku w Kłaju, a w czasie trwania zawodów jest zamknięta dla ruchu.

To rzadka okazja do rywalizacji w tej dyscyplinie sportu. To też możliwość sprawdzenia swojej formy dla triathlonistów i kolarzy specjalizujących się w rywalizacji na zawodach sprinterskich.

Jest to również okazja do spróbowania swoich sił w rywalizacji na szosie dla każdego, kto ma obawy przed typowo kolarskim ciasnym startem czy rywalizacją bark w bark.

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów sportu związanych z kolarstwem i bieganiem. W wolnym czasie organizujemy prawdopodobnie najlepsze zawody sportowe w galaktyce!