Podziękowania

Zawody nie mogłyby się odbyć bez wsparcia wielu instytucji i przedsiębiorstw.

21 maja 2023 roku spotkaliśmy się na X Półmaratonie po Puszczy Niepołomickiej, Leśnej Dziesiątce oraz szóstej edycji kolarskiego wyścigu Gravel w Puszczy.

Zawody nie mogłyby się odbyć bez wsparcia wielu instytucji i przedsiębiorstw.

Zawody odbyły się dzięki wsparciu Miasta i Gminy Niepołomice. Pomoc samorządu i przychylne oko władz miasta towarzyszą nam od samego początku. Dlatego dziękujemy za to zarówno burmistrzowi Romanowi Ptakowi, jak i jego zastępcy – obecnemu na zawodach – Michałowi Hebdzie.

Wydarzenie odbywać się może w Puszczy Niepołomickiej dzięki gościnności i wsparciu Państwowego Gospodarstwa Leśnego, Lasy Państwowe – Nadleśnictwo Niepołomice. Na ręce Nadleśniczego, Wojciecha Jurka, składamy za to ogromne podziękowania. 

Imprezę wsparło też Miejskie Przedsiębiorstw Energetyki Cieplnej w Krakowie, Tomar Sport – Wyjątkowe sklepy rowerowe, firma Oknoplast, sieć aptek Zdrowe Ceny i spółka Krak-Steel. 

Dziękujemy wszystkim osobom prywatnym, Małgorzacie Juszczyk, uczniom z niepołomickiej dwójki, strażakom z OSP Wola Batorska i harcerzom za pomoc w zabezpieczeniu trasy.

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów sportu związanych z kolarstwem i bieganiem. W wolnym czasie organizujemy prawdopodobnie najlepsze zawody sportowe w galaktyce!