21 maja 2023, Puszcza Niepołomicka

Leśna Dziesiątka

Wyjątkowe zawody biegowe organizowane w Puszczy Niepołomickiej.  Rywalizuj na dystansie ponad 10 km trasą poprowadzoną w Puszczy Niepołomickiej. 

Zawody zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy.

Leśna Dziesiątka to zawody biegowe po Puszczy Niepołomickiej będące świetną okazją dla początkujących do rozpoczęcia rywalizacji sportowej, a dla zaawansowanych biegaczy – do poprawy swoich najlepszych czasów.

Start i meta znajdują się na ulicy Droga Królewska, przy Polanie Sitowiec w Niepołomicach. Trasa biegu przebiega przez urokliwe i malownicze tereny Puszczy Niepołomickiej.

Każdy startujący w Leśnej Dziesiątce będzie miał okazję obcować z naturą dosłownie na wyciągnięcie ręki. Trasa w początkowym fragmencie pokrywa się z biegiem na dystansie półmaratonu, aby na 5 km się rozdzielić.

Trasa biegu przygotowana jest z myślą o biegaczach, którzy szukają wyzwań na świeżym powietrzu i jest zróżnicowana pod względem nawierzchni. Uczestnicy będą pokonywać leśne ścieżki, polne drogi, a także drogi asfaltowe.

Atmosfera jest zawsze niesamowita – biegacze wspierają się wzajemnie, a na terenie Polany Sitowiec rodziny startujących zawsze znajdą coś ciekawego dla siebie i miło spędzą czas w oczekiwaniu na koniec zawodów.

Udostępnij znajomym!

Podziel się informacją ze znajomymi w swoich social-mediach! 

Dokumenty do pobrania

Galeria zdjęć