Dziękujemy Burmistrzu!

Jako organizatorzy, pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za lata wsparcia, które otrzymaliśmy od burmistrza Romana Ptaka.

Już 19 maja zobaczymy się na linii startowej półmaratonu, biegu na 7 km i 15 km oraz wyścigu kolarskiego Gravel w Puszczy. 

Te zawody to ponad 10 lat rywalizacji, adrenaliny, radości po przekroczeniu linii mety i walki o jeden, niezwykle wartościowy trofeum – Puchar Burmistrza. Bo to właśnie Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice, Romana Ptaka był symbolem naszych zmagań.

Jednak, jak już wielu z Was wie, Roman Ptak nie stanie w tym roku do wyścigu o fotel burmistrza. 

Dlatego jako organizatorzy, pragniemy wyrazić naszą wdzięczność za lata wsparcia, które od niego otrzymaliśmy. Dzięki jego otwartości na sport, zrozumieniu, jak ważne są inicjatywy propagujące aktywność fizyczną i wsparciu Gminy Niepołomice, mogliśmy podejmować się organizacji tych pięknych zawodów. 

Burmistrzowi Ptakowi z całego serca życzymy powodzenia w realizacji nowych planów!

Mamy nadzieję, że nowy Burmistrz, podobnie jak jego poprzednik, będzie równie otwarty na sport i aktywność fizyczną i że będzie wspierał nasze inicjatywy.

Z niecierpliwością czekamy na 19 maja i na spotkanie z Wami na starcie Biegu po Puszczy. Pamiętajcie – walczycie nie tylko o miejsce na podium, ale również o honor i prestiż, jakie niesie ze sobą Puchar Burmistrza.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami, za każdy przebiegnięty kilometr, uśmiech na mecie i emocje, które razem przeżywamy. 

Do zobaczenia na trasie!

O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów sportu związanych z kolarstwem i bieganiem. W wolnym czasie organizujemy prawdopodobnie najlepsze zawody sportowe w galaktyce!