19 maja 2024, Puszcza Niepołomicka

Leśna Piętnastka i Leśna Siódemka

Wyjątkowe zawody biegowe organizowane w Puszczy Niepołomickiej.  Rywalizuj na dystansie 15 lub 7 km trasami poprowadzonymi w Puszczy Niepołomickiej. 

Zawody zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy.

Leśna Piętnastka i Leśna Siódemka to nowe dystanse w naszym portfolio. Są świetną okazją do rozpoczęcia rywalizacji sportowej dla początkujących, a dla zaawansowanych biegaczy – do poprawy swoich najlepszych czasów.

Start i meta znajdują się na ulicy Droga Królewska, przy Polanie Sitowiec w Niepołomicach. Trasa biegu przebiega przez urokliwe i malownicze tereny Puszczy Niepołomickiej.

Każdy startujący w Leśnej Piętnastce lub Siódemce będzie miał okazję obcować z naturą dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Trasy w początkowym fragmencie pokrywa się z biegiem na dystansie półmaratonu, aby mniej więcej w połowie dystansu się rozdzielić.

Trasa biegu przygotowana jest z myślą o biegaczach, którzy szukają wyzwań na świeżym powietrzu i jest zróżnicowana pod względem nawierzchni. Uczestnicy będą pokonywać leśne ścieżki, polne drogi, a także drogi asfaltowe.

Atmosfera jest zawsze niesamowita – biegacze wspierają się wzajemnie, a na terenie Polany Sitowiec rodziny startujących zawsze znajdą coś ciekawego dla siebie i miło spędzą czas w oczekiwaniu na koniec zawodów.

Udostępnij znajomym!

Podziel się informacją ze znajomymi w swoich social-mediach! 

Dokumenty do pobrania

Galeria zdjęć